O

Mastercard Flight Delay Pass

We współpracy z

Mastercard Flight Delay Pass to bezpłatna usługa dla posiadaczy karty wielowalutowej Kantoru Walutowego Alior Banku, która pozwala zrelaksować się w oczekiwaniu na opóźniony lot.

Zarejestruj swój lot, a jeśli opóźni się o 120 minut lub więcej, będziesz mógł skorzystać z saloniku lotniskowego z napojami, przekąskami i Wi-Fi. Usługa jest dostępna dla Ciebie i 1 osoby towarzyszącej Ci w podróży.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o salonikach na lotniskach i dostępnym poczęstunku.

Dla kogo jest ta usługa?

Ta ekskluzywna usługa jest bezpłatna dla posiadaczy karty Mastercard Alior Bank. W programie Mastercard Flight Delay Pass można rejestrować loty bez ograniczeń. Ponadto można zaprosić 1 gości, którzy udają się w podróż tym samym lotem.

DOSTĘP DO LOTU W LOTNISKU

Dostęp do salonu na lotnisku

Oprócz zapewnienia cichego i wygodnego miejsca do relaksu salony lotniskowe oferują szeroki wachlarz udogodnień:

  • Bezpłatne przekąski i napoje
  • Bezpłatne gazety i czasopisma
  • Bezpłatne Wi-Fi oraz stacje ładowania urządzeń
  • Obiekty konferencyjne i biznesowe

JAK TO DZIAŁA

Jak działa ta usługa?

  • Aby aktywować usługę Mastercard Flight Delay Pass, podróżujący powinien zarejestrować lot online, podając dane swoje oraz osób towarzyszących w podróży.
  • Rejestracja lotu musi nastąpić nie później niż rzeczywisty czas odlotu. Wszystkie dodatkowe lub powrotne loty należy zarejestrować oddzielnie. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem dokonanej rejestracji lotu.
  • W przypadku ogłoszenia opóźnienia lotu** o 120 minut lub więcej natychmiast wyślemy wiadomość e-mail oraz SMS wraz z kuponem Mastercard Flight Delay Pass, dzięki któremu pasażerowie będą mogli bezpłatnie skorzystać z salonu na lotnisku. Usługa ta jest również dostępna w przypadku stopniowo zwiększających się opóźnień, trwających w sumie ponad 120 minut.
  • Pasażer powinien okazać wiadomość e-mail lub SMS z kuponem do salonu, aby bezpłatnie wejść do wybranego salonu na lotnisku.

* Udogodnienia mogą różnić się w zależności od salonu.

** Lot jest definiowany jako pojedynczy zaplanowany lot linii lotniczych, posiadający jeden numer przelotu.